DŮLEŽITÉ - AKTUÁLNÍ UPOZORNĚNÍ!

Koronavirus je tady stále s námi, a proto dále platí nutnost minimálního kontaktu pacietů v čekárně

který můžete zajistit pouze tak, že se objednáváte k vyšetření předem telefonicky (tf. pouze v době 07:00-09:00 hodin v Út, St. Pá a 13:00-15:00 hod. v Po, Čt) nebo online!

Ve zravotnickém zařízení stále platí ochrana úst a nosu rouškou nebo šátkem.

PROVOZ ORDINACE JE MZ ČR NAŘÍZEN ZA DODRŽOVÁNÍ ZVÝŠENÝCH PROTIEPIDEMICKÝCH OPATŘENÍ, proto dále platí, 

v zájmu zdraví Vás všech

níže uvedená opatření, která dále již nerozepisujeme.

Děkujeme Vám za spolupráci a OHLEDUPNOST VŮČI SPOLUPACIENTŮM.

Váš lékař a sestřička

 

 

Vážení pacienti, stále platí nutnost minimálního koktaktu v čekárně! NEVSTUPUJTE BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY DO PROSTOR POLIKLINIY A ČEKÁRNY! 

PROVOZ NAŠÍ ORDINACE JE NYNÍ ZAJIŠTĚN POUZE NA OBJEDNÁNÍ.
 

Provoz naší praxe je přizpůsobován protiepidemickým opatřením a ochranným prostředkům. Ordinujeme, po předchozím zavolání, v ordinační době, budete objednáni na konkrétní den a hodinu, abyste se nepotkali s jinými pacientyMůžete se objednávat online přes odkaz v úvodu vpravo. 

Přijímáme nové pacienty. Hledáte praktického lékaře? Využijte objednání online. 

V zájmu vlastního zdraví nás kontaktujte telefonicky tel.: 548 220 120, 607 021 010. Toto platí i pro příznaky běžného nachlazení, které je zvládnutelné samoléčbou v domácím prostředí. Můžeme Vám elektronicky vystavit recept i pracovní neschopnost a tu i elektronicky ukončit. To vše bez Vaší přítomnosti. Ta je nutná jen v případě zhoršení stavu, nebo delšího přetrvávání potíží. Pokud k lékaři musíte (akutní případy, dlouhodobější potíže), zatelefonujte a budete objednáni na přesný čas, abychom minimalizovali kontant s dalšími pacienty.

Provádíme preventivní prohlídky a plánovaná vyšetření, pracovnělékařské prohlídky a prohlídky pro posudkovou činnost (řidičské a zbrojní průkazy, invalidní důchody, příspěvky na péči, lázně, pojistky, bolestné atd.) a to též pouze po předchozím objednání telefonicky.

Osoby, na které se vztahuje karanténa a mají zároveň klinické příznaky, nechť z domova kontaktují přímo hygienickou stanici, tel: 541 126 425, 773 768 994 nebo linku 112. Více informací zde: koronavirus.mzcr.cz/#menu

Děkujeme za pochopení

Váš lékař a sestřička

 

 

 

Provozní a ordinační doba